O nás

Autoškola FAZEKAŠ v Nových Zámkoch poskytuje komplexný výcvik pre udelenie vodičského oprávnenia na skupiny AM, A2 (do 35 KW), A (nad 35 KW), B, B+E. Plus vykonavame kurzy na ziskanie kvalifikacnej karty vodica (KKV) .

Chcete získať vodičský preukaz a stať sa bezpečným účastníkom cestnej premávky pri vedení motorového vozidla? Alebo ste už držiteľom vodičského oprávnenia, ale potrebujete si zopakovať ako pravidlá cestnej premávky, tak jazdu motorovým vozidlom?
Ste na správnej internetovej stránke!

Autoškola Fazekaš Vám toto všetko ponúka – za účasti tých najlepších a kvalifikovaných inštruktorov. Neváhajte a prihláste sa do najbližšieho kurzu!

Aby ste sa stali spoľahlivým vodičom motorového vozidla, je preto nesmierne dôležité poznať platné pravidlá cestnej premávky, vrátane najnovších vyhlášok, ale i poznať minimálne základné technické parametre motorového vozidla, ktoré vediete. My Vás toto všetko naučíme – stačí nám zatelefonovať alebo nás navštíviť a všetky podrobné údaje o možnostiach výcviku Vám radi poskytneme.

V našej autoškole ponúkame absolvovanie výcviku vodičov pre udelenie vodičského oprávnenia, školenia pre vodičov z povolania a taktiež kondičné jazdy. Každému žiadateľovi venujeme potrebnú pozornosť a individuálny prístup.

Naši vyučujúci a inštruktori sú profesionáli, ktorí dbajú predovšetkým na bezpečnosť a prevenciu, pričom nezabúdajú na požiadavky, nároky a časový rozvrh našich žiakov. I vďaka tomuto ústretovému prístupu a odbornosti v našej autoškole úspešne absolvovali výcvik mnohí žiaci a dnes sú úspešnými a bezpečnými vodičmi motorových vozidiel.

Zaraďte sa i Vy medzi nich a informujte sa o najbližšom začatí výcviku vodičov. Buďte i Vy zodpovedným vodičom a osvojte si pravidlá cestnej premávky. Radi Vám odovzdáme naše vedomosti a skúsenosti.

Tešíme sa na Vás!